U četvrtak, 19. travnja u 19 sati, na maloj sceni INK  bit će predstavljen drugi ovogodišnji nastavni projekt  studenata glazbene pedagogije Muzičke akademije u Puli kojeg su realizirale studentice četvrte godine glazbene pedagogije Ema Ulemek, Tena Andrijević i Elizabeta Jadan uz pomoć mentorica Elde Krajcar Percan i Lade Duraković. Projekt nosi naslov „Djetinjstvo viđeno očima impresionista: Claude Debussy  i Božidar Kunc, skladbe iz ciklusa za mlade“, a bit će predstavljeni dijelovi dvaju glasovirskih ciklusa inspiriranih svijetom djece i mladeži.

U koncertnom dijelu uz Emu Ulemek nastupit će i Daniela Zgrablić i Martina Kurelić.

Projekt je realiziran u sklopu kolegija "Poznavanje glazbene literature" i "Klavir".

Ovom programom namjera nam je obilježiti 100-tu obljetnicu Debussyjeve smrti te 115 -tu obljetnicu rođenja Božidara Kunca.

Verzija plakata za preuzimanje: