Obavještavamo vas da će u razdoblju od 26. do 30. studenog 2018. godine na Muzičkoj akademiji u Puli gostovati prof. Teodoro Anzellotti, Njemačka (Hochschule der Künste Bern, Musikhochschule Freiburg im Breisgau). Održati će majstorski tečaj i predavanje na temu: „Metoda i praksa glazbene interpretacije“ za studente Odsjeka za klasičnu harmoniku. Kako Muzička akademija ove akademske godine obilježava 25. obljetnicu studija klasične harmonike, ovaj je događaj jedan u nizu koji je posvećen ovoj obljetnici.

Raspored događanja:

• Majstorski tečaj: od 26. do 30. studenog 2018. godine, svakim danom od 9 do 19 sati u Domu hrvatskih branitelja, Dvorana 2, (Odsjek studija klasične Harmonike)
  • Predavanje: 30. studenog 2018. u 18 sati, na Muzičkoj akademiji u Puli, Rovinjska 14, Dvorana 2.

Ulaz je slobodan i svi ste dobrodošli!