"Zlatić i mi" na HR Radio Puli

HRT Radio Pula obilježit će u petak, 5. lipnja 2020. godine s početkom u 14 sati i 15 minuta 110. obljetnicu rođenja skladatelja Slavka Zlatića emisijom  koju su realizirale studentice glazbene pedagogije Antonella Mendiković Đukić, Ilona Kos i Valentina Nekić Ivanov. Emisija je rezultat  nastavnog projekta "Zlatić i mi", predstavljenog na prošlogodišnjim Danima akademije.  Projekt je realiziran u sklopu kolegija "Poznavanje glazbene literature" pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Lade Duraković. U sklopu emisije moći ćete poslušati i izvedbe  studenata,  mezzosopranistice Eme Delač te klavirista Martine Kurelić i Tonija Cukona, koje su pripremili doc. mr. art. Sofija Cingula i mr. art. Elda Krajcar Percan, umjetnička savjetnica.