Orijentacijski dan za studente prve godine održat će se 5. listopada 2020. godine na Muzičkoj akademiji u Puli, Rovinjska 14, Dvorana 2 (prizemlje) s početkom u 13 sati. Tom prilikom studenti će dobiti studentske iskaznice (x-ice). Nastava za studente prve godine studija počinje sljedećeg dana, 6. listopada 2020. godine prema rasporedu na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama.

Za sve godine studija nastava će se održavati u mješovitom obliku (u izravnom kontaktu i na daljinu) prema rasporedu predavanja objavljenom na stranici raspored nastave. Nastava za više godine studija počinje 5. listopada 2020. godine.

Studente molimo da se pridržavaju epidemioloških mjera, prilikom dolaska donesu masku te isprintanu i potpisanu Izjavu o mjerenju temperature kao i da redovito prate obavijesti na mrežnim stranicama Sveučilišta i Muzičke akademije u Puli.