Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Orijentacijski dan za redovne studente prve godine preddiplomskih studija Muzičke akademije u Puli održava se u ponedjeljak 4. listopada 2021. prema rasporedu.

Raspored predstavljanja Odsjeka Muzičke akademije u Puli za studentice i studente prve godine preddiplomskog studija održat će se, uz poštivanje svih važećih epidemioloških mjera i smjernica Sveučilišta i HZJZ, u Dvorani 2 (Rovinjska 14) prema sljedećem rasporedu:

10    Odsjek Klasične harmonike i Odsjek Klavira

10.30    DEZINFEKCIJA

12    Odsjek Solo pjevanja

12.30    DEZINFEKCIJA

13    Odsjek Glazbene pedagogije

Predstavljanje Sveučilišnih službi i Ureda održat će se u 14.45 u Dvorani Istra (FET, Preradovićeva 1).

Napomena: Molimo studente i studentice prve godine Muzičke akademije u Puli da preuzmu potvrdu o mjerenju temperature, potpišu i predaju predstojnicima na Orijentacijskom danu, 4. listopada 2021. godine.