Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Iznimni uspjesi studentica studija...

Studentice studija Solo pjevanja ostvarile su zapažene nastupe na 10. međunarodnom natjecanju Lav Mirski.

Nekoliko prvih i drugih nagrada na ponos je Odsjeku studija Solo pjevanja i cijeloj Akademiji.

• Sandra Bohm, 1. nagrada (93 boda), II kategorija, klasa: doc. art. Marija Kuhar Šoša, umjetnički suradnik Sandro Vešligaj, v.as.
  • Karmen Szabo, 2. nagrada (84,33 boda), II kategorija, klasa: doc. art. Marija Kuhar Šoša,  umjetnički suradnik Sandro Vešligaj, v.as.
  • Valentina Elizabeta Šilje, 2. nagrada (89,66 bodova), III kategorija, klasa: izv. prof. mr. art. Sofija Cingula, umjetnički suradnik Sandro Vešligaj, v.as.
  • Irina Subašić, 1. nagrada (94 boda), IV kategorija,  klasa: red. prof. art. Lidija Horvat Dunjko, umjetnički suradnik Robert Batelić
  • Marija Ticl, 1. nagrada (96,40 bodova), V kategorija, klasa: doc. art. Marija Kuhar Šoša, umjetnički suradnik Sandro Vešligaj, v.as.

Posebna zahvala umjetničkim suradnicima Sandru Vešligaju, v. as. i Robertu Bateliću na podršci i uzornoj umjetničkoj suradnji.

Iskrene čestitke!