UPISI U AK GOD 2019./2020.:
Upisi u akademsku godinu 2019./2020.

Sve podatke o natječaju za upis u I. godinu svih studija na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli pročitajte u pdf dokumentu:

• Natječaj za upis na studije u 2019./2020.
  • Prijave za razredbeni postupak se šalju elektroničkom poštom u Nacionalni informacijski sustav za prijave na visoka učilišta (NISpVU) koji se nalazi pri Središnjem prijavnom uredu Agencije za znanost i visoko obrazovanje. - https://www.postani-student.hr/
  • Prijave za dodatnu provjeru primaju se:
    • za ljetni rok do 28.6.2019.
    • za jesenski rok do 30.8.2019.

Molimo kandidate da dokumentaciju dostave osobno ili poštom na adresu: Služba za studente i ISVU, Ronjgova 1, 52100 Pula (s napomenom: ZA MUZIČKU AKADEMIJU).

Dodatna provjera posebnih znanja, vještina i sposobnosti održati će se:

• u ljetnom roku 6. i 7. srpnja 2019.
  • u jesenskom roku – naknadna obavijest

Kalendar dodatnih provjera

• ljetni rok (dostupno od 1.7.2019)
  • jesenski rok (dostupno od 2.9.2019)

Važne informacije

• Prijava za upis provodi se unutar Nacionalnog informacijskog sustava za prijave na visoka učilišta (NISpVU) na stranici www.postani-student.hr. Nakon što se logirate na stranice NISpVU, ispunjava se Prijava koja se u elektroničkom obliku šalje u Središnji prijavni ured Agencije za znanost i visoko obrazovanje.
  • Ispunjeni Prijavni list za dodatnu provjeru treba dostaviti u Studentsku službu.
  • Uz Prijavni list za dodatnu provjeru na Muzičkoj akademiji, pristupnik je dužan priložiti dokaz o uplati troškova u visini 250,00 kn (odrezak opće uplatnice: broj računa izabranog Odjela (vidi dolje), u pozivu na broj upisati OIB pristupnika, a kao svrhu navesti "Troškovi postupka za dodatne provjere i/ili intervju").
    • Muzička akademija u Puli, Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, IBAN HR 1623600001500125937
  • dostaviti i dokaz o položenom završnom ispitu, svjedodžbe sva 4 razreda srednje škole, omotnicu (veličine 25 x 18 cm) s imenom i punom adresom kandidata, za povrat dokumenata.

Obrazac za dodatnu provjeru:

Zahtjevi na dodatnim provjerama:

Samo za Klasičnu harmoniku - preddiplomski studij, Sviranje s lista, 1. upisni rok (ljetni) - 1. zadana skladba: