Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

Muzička akademija u Puli

Novosti Muzičke akademije u Puli
Prema  Kalendaru  za akademsku godinu 2017./2018., nastava započinje u ponedjeljak 26. veljače 2018. godine, a raspored nastave objavljen je na stranici:
Pozivamo vas na predstavljanje nastavnog projekta realiziranog u sklopu kolegija Upoznavanje glazbene literature i Klavir obligat. Autori projekta i izvođači su studenti s Odsjeka za glazbenu pedagogiju Muzičke akademije u Puli.
U srijedu, 24. siječnja 2018. godine u INK Gradsko kazalište Pula nastupaju studenti Muzičke akademije Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, solisti i komorni sastavi. Predstavit će se najbolji studenti Muzičke akademije u Puli koji dolaze iz svih krajeva Hrvatske a studiraju na Odsjeku za klavir, Odsjeku za solo pjevanje te Odsjeku za klasičnu harmoniku.
Barbara Jernejčič Fürst - mezzosopran i Žarko Ignjatović - gitara.
Muzička akademija poziva vas na koncert na kojem nastupaju Ana Mikac - sopran, Georgie Goldin - sopran i Marija Ticl - sopran, Akademski mješoviti zbor, Akademski harmonikaški orkestar, Domeniko Briški - dirigent. Crkva Sv. Antuna, Varaždinska 2, Pula u četvrtak, 21. prosinca 2017. u 19 sati, ulaz slobodan.
Pozivamo vas na predstavljanje zbornika radova Glazbena pedagogija u svjetlu sadašnjih i budućih promjena 5 “Budućnost glazbene nastave: diskursi o pedagogiji u glazbenoj umjetnosti”  te zbornika radova studenata  “Budućnost glazbene nastave u kontekstu učeničkih potreba”  koje će se održati u petak, 15. prosinca 2017. u 10 sati u Svečanoj dvorani Tone Peruška Sveučilišta u Puli.
Predavanje iz ciklusa Kalliope Austrija - žene u društvu, kulturi i znanost održat će se u srijedu 8. studenog 2017. godine u 19 sati (dvorana 2).